Alsózsolca

Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája

Arnót

Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola

Berzék

Rákóczi Julianna Általános Iskola Perczel Mór Tagiskolája

Bőcs

Bőcsi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Bükkaranyos

Bükkaranyosi Általános Iskola

Bükkszentkereszt

Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola

Cigánd

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Cigándi Tagintézménye

Edelény

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Edelényi Tagintézménye

Emőd

Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Encs

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Encsi Tagintézménye

Gesztely

Gesztelyi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

Gönc

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Gönci Tagintézménye

Harsány

Harsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Kazincbarcika

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Kazincbarcikai Tagintézménye

Kisgyőr

Kisgyőri Általános Iskola

Kistokaj

Kistokaji Általános Iskola

Köröm

Körömi IV. Béla Általános Iskola

Mályi

Mályi Móra Ferenc Általános Iskola

Mezőcsát

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Mezőcsáti Tagintézménye

Mezőkövesd

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesdi Tagintézménye

Miskolc

Avasi Gimnázium

Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája

Bársony János Általános Iskola

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Miskolci Tagintézménye

Bulgárföldi Általános Iskola

Bulgárföldi Általános Iskola Erenyői Tagiskolája

Diósgyőri Gimnázium

Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola

Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Földes Ferenc Gimnázium

Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

Karacs Teréz Középiskolai Kollégium

Komlóstetői Általános Iskola

Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Miskolci Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium

Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Tagiskolája

Miskolci Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Miskolci Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Tüskevár Tagóvodája és Tagiskolája

Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Munkácsy Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája

Miskolci Herman Ottó Gimnázium

Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Győri Kapui Tagiskolája

Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája

Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája

Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola

Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája

Miskolci Petőfi Sándor Középiskolai Fiúkollégium

Miskolci Petőfi Sándor Középiskolai Fiúkollégium Teleki Tehetséggondozó Kollégium Tagintézménye

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola

Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája

Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium

Nyékládháza

Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyékládházi Tagintézménye

Onga

Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Ónod

Ónodi Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola

Ózd

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Ózdi Tagintézménye

Putnok

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Putnoki Tagintézménye

Répáshuta

Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Répáshutai Tagiskolája

Sajóbábony

Sajóbábonyi Deák Ferenc Általános Iskola

Sajóhídvég

Rákóczi Julianna Általános Iskola

Sajókeresztúr

Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola

Sajóvámos

Sajóvámosi Arany János Általános Iskola

Sárospatak

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Sárospataki Tagintézménye

Sátoraljaújhely

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Sátoraljaújhelyi Tagintézménye

Szerencs

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Szerencsi Tagintézménye

Szikszó

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Szikszói Tagintézménye

Szirmabesenyő

Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Tiszaújváros

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Tiszaújvárosi Tagintézménye

Tokaj

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Tokaji Tagintézménye