Hírek

Egészségtudatos hetet tartott február első hetében a Pánczél Imre EGYMI

Publikálva: 2026. február 17.

Intézményünk a Pánczél Imre EGYMI is megvalósította a Gyulai Tankerületi Központ és a Gál Ferenc Egyetem programját, a Légy egészséges! Légy tudatos! Légy egészségtudatos! Egyensúlypróbák programját.

Tovább a teljes cikkre

Ünnepélyesen átadták az új mászófalat a vésztői általános iskolában

Publikálva: 2026. február 17.

2026. február 16-án különleges és örömteli eseménynek adott otthont iskolánk sportcsarnoka: ünnepélyes keretek között átadtuk az Országos Mászófalépítési Program támogatásával megvalósult új iskolai mászófalunkat.

Tovább a teljes cikkre

Remek hangulat uralkodott az iskolai farsangon Kötegyánban

Publikálva: 2026. február 17.

Diákjaink, sőt még a szülők is ötletes, érdekes és igazán vicces jelmezekbe bújtak.

Tovább a teljes cikkre

Farsangi mulatság Sarkadkereszttúron

Publikálva: 2026. február 17.

Az idei farsangot az eddigieknél is kreatívabb, látványosabb jelmezek tarkították.

Tovább a teljes cikkre

Farsangi forgatag a sarkadi általános iskola felsős diákjainál

Publikálva: 2026. február 16.

Idén az osztályok nagy része rendhagyó módon közösen öltözött be.

Tovább a teljes cikkre

Légy egészséges! Légy tudatos! Légy egészségtudatos! témahét Sarkadkereszttúron

Publikálva: 2026. február 16.

1. PRÓBA – „A MI SZUPERERŐNK”

Tovább a teljes cikkre

Az egészségtudatosság jegyében zajlott a február első hete Kétegyházán

Publikálva: 2026. február 16.

A "Légy egészséges! Légy tudatos! Légy egészségtudatos!" témahét keretében iskolánk célul tűzte ki, hogy az egészségtudatosság jegyében megszólítson minden tanulót és azok családjait.

Tovább a teljes cikkre

Farsangi Mulatság a Dr. Illyés Sándor iskola kollégiumában

Publikálva: 2026. február 16.

A kollégiumba elérkezett az egyik legjobban várt program, a FARSANG.

Tovább a teljes cikkre

Igazgatói/főigazgatói pályázatok 2026

Publikálva: 2026. február 16.

Pályázat igazgatói/főigazgatói munkakör/feladatkör betöltésére.

Tovább a teljes cikkre

Még a telefonokat is félretették – több ezer diák vett részt a különleges játékos kihíváson

Publikálva: 2026. február 13.

Egy héten át harminc vármegyei iskola több ezer diákja számára szerveztek egészséges életmódot népszerűsítő programokat. A Gyulai Tankerületi Központ és a Gál Ferenc Egyetem Egészség- és Szociális Tudományi Kara negyedszer hívta életre a Légy egészséges! Légy tudatos! Légy egészségtudatos! program játékos vetélkedését. Nem csak az iskolákban mozgatták meg a diákokat, a családokat is bevonták a kezdeményezésbe, még a mobiltelefonok is háttérbe szorultak.

Tovább a teljes cikkre

Menü

Navigáció