Acsa

Acsai Petőfi Sándor Általános Iskola

Bernecebaráti

Szobi Fekete István Általános Iskola Szokolyi Alajos Általános Tagiskolája

Budakalász

Kalász Suli Általános Iskola

Kalász Alapfokú Művészeti Iskola

Szentistvántelepi Általános Iskola

Csővár

Acsai Petőfi Sándor Általános Iskola Csővári Telephelye

Dunabogdány

Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Galgagyörk

Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola

Kemence

Szobi Fekete István Általános Iskola Kemencei Általános Tagiskolája

Kismaros

Vilcsek Gyula Általános Iskola

Kisnémedi

Kvassay Jenő Általános Iskola Kisnémedi Telephelye

Kisoroszi

Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisoroszi Tagintézmény

Kosd

Kosdi Arany János Általános Iskola

Kóspallag

Szobi Fekete István Általános Iskola Kóspallagi Telephelye

Leányfalu

Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola

Letkés

Szobi Fekete István Általános Iskola Árpád Fejedelem Általános Tagiskolája

Nagymaros

Nagymarosi Kittenberger Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Őrbottyán

Kvassay Jenő Általános Iskola

Penc

Cserhátliget Általános Iskola

Pilisszentkereszt

Pilisszentkereszti Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola

Pomáz

Pomázi Mátyás Király Általános Iskola

Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola

Sashegyi Sándor Általános Iskola, Gimnázium és Rendészeti Szakközépiskola

Teleki-Wattay Művészeti Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Püspökhatvan

Püspökhatvani Bene József Általános Iskola

Püspökszilágy

Váci Petőfi Sándor Általános Iskola Püspökszilágyi Telephelye

Rád

Rádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Szentendre

Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium Bárczi Gusztáv Tagintézménye

Izbégi Általános Iskola

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola

Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola Csobánkai Tagiskolája

Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium

Templomdombi Általános Iskola

Vujicsics Tihamér Alapfokú Művészeti Iskola

Szigetmonostor

Zöldsziget Körzeti Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Szob

Szobi Fekete István Általános Iskola

Szobi Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola

Szokolya

Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola

Sződ

Sződi Hunyadi János Általános Iskola

Sződliget

Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola

Tahitótfalu

Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Vác

Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium

Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium Pivár Ignác Tagintézménye

Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium Simon Antal Tagintézménye

Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola

Váci Bartók-Pikéthy Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Váci Földváry Károly Általános Iskola

Váci Juhász Gyula Általános Iskola

Váci Madách Imre Gimnázium

Váci Petőfi Sándor Általános Iskola

Váci Radnóti Miklós Általános Iskola

Vácduka

Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola

Váchartyán

Váchartyáni Apáczai Csere János Általános Iskola

Vácrátót

Vácrátóti Petőfi Sándor Általános Iskola

Vámosmikola

Szobi Fekete István Általános Iskola Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája

Visegrád

Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Zebegény

Szőnyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola