Báránd

Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Raffay Lajos Tagiskolája

Berekböszörmény

Berekböszörményi Kossuth Lajos Általános Iskola

Berettyóújfalu

Berettyóújfalui Arany János Kollégium

Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskolája

Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Berettyóújfalui József Attila Átalános Iskola Széchenyi István Tagiskolája

Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola Bihari Alapfokú Művészeti Iskolája

Biharkeresztes

Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola

Biharnagybajom

Szűcs Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Bihartorda

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Bihartordai Tagintézménye

Bojt

Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája

Csökmő

Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Csökmői Bocskai István Általános Iskola Hidas Frigyes Alapfokú Művészeti Iskolája

Derecske

Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Ebes

Ebesi Arany János Magyar - Angol Két tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Esztár

Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Földes

Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Furta

Furtai Bessenyei György Általános Iskola

Hajdúbagos

Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Sinay Miklós Tagiskolája

Hajdúszoboszló

Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola

Hőgyes Endre Gimnázium

Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola

Szép Ernő Kollégium

Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Zichy Géza Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Hajdúszovát

Diószegi Lajos Általános Iskola

Hencida

Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csere-erdő Általános Iskolája

Hosszúpályi

Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola

Kaba

Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kismarja

Pocsaji Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola Bocskai István Tagiskolája

Komádi

Barsi Dénes Általános Iskola

Konyár

Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája

Körösszegapáti

Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola Körösszegapáti Tagiskolája

Létavértes

Létavértesi Arany János Általános Iskola

Létavértesi Irinyi János Általános Iskola

Magyarhomorog

Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola 

Mikepércs

Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Monostorpályi

Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája

Nagyhegyes

Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

Nagykereki

Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola Bocskai István Tagiskolája

Nagyrábé

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Nádudvar

Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Pocsaj

Pocsaji Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola

Püspökladány

Csenki Imre Alapfokú Művészeti Iskola

Kálvin Téri Általános Iskola

Karacs Ferenc Kollégium

Petritelepi Általános Iskola

Püspökladányi Petőfi Sándor Általános Iskola

Sáp

Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Ökrös István Tagiskolája

Sáránd

Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája

Sárrétudvari

Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szentpéterszeg

Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Fekete Borbála Általános Iskolája

Szerep

Szerepi Kelemen János Általános Iskola

Tépe

Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tépei Tagiskolája

Tetétlen

Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zichy Géza Tagiskolája

Zsáka

Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola