Ambrózfalva

Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Ambrózfalvi Tagintézménye

Apátfalva

Apátfalvi Dózsa György Általános Iskola

Árpádhalom

Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Rózsa Ferenc Tagintézménye

Csanádalberti

Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csanádalberti Tagintézménye

Csanádpalota

Csanádpalotai Dér István Általános Iskola

Csanytelek

Csongrád és Térsége Általános Iskola Szent László Általános Iskolája

Csongrád

Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Csongrád és Térsége Általános Iskola Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium 

Csongrád és Térsége Általános Iskola Bokrosi Általános Iskolája

Csongrád és Térsége Általános Iskola Galli János Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája

Csongrád és Térsége Általános Iskola Piroskavárosi Általános Iskolája

Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola Csongrádi Tagintézménye

Derekegyház

Szentesi Koszta József Általános Iskola Derekegyházi Tagintézménye

Fábiánsebestyén

Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felgyő

Csongrád és Térsége Általános Iskola László Gyula Általános Iskolája

Földeák

Földeáki Návay Lajos Általános Iskola

Hódmezővásárhely

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola

Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola

Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola

Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola

Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium, Gyermekotthon és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Királyhegyes

Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Királyhegyesi Tagintézménye

Kiszombor

Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

Makó

Makói József Attila Gimnázium

Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye

Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola Pápay Endre Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Maroslele

Maroslelei Általános Iskola

Mártély

Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola Mártélyi Tagintézménye

Mindszent

Mindszenti Általános Iskola

Mindszenti Általános Iskola Dózsa-telepi Tagintézménye

Nagyér

Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagyéri Tagintézménye

Nagymágocs

Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola

Pitvaros

Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szeged

Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Szegvár

Szegvári Forray Máté Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Székkutas

Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézménye

Szentes

Horváth Mihály Gimnázium

Szentesi Koszta József Általános Iskola

Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola

Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola

Szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola

Terney Béla Kollégium

Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola Rigó Alajos Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény