Abda

Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola

Ásványráró

Somogyi József Általános Iskola

Bakonyszentlászló

Bakonyszentlászlói Szent László Általános Iskola

Bezenye

Bezenyei Horvát-Magyar Kétnyelvű Általános Iskola

Bőny

Bőnyi Szent István Király Általános Iskola

Börcs

Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Börcsi Tagiskolája

Darnózseli

Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Dunakiliti

Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola

Dunaszeg

Dunaszegi Körzeti Általános Iskola

Écs

Écsi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Enese

Enesei Általános Iskola

Gönyű

Gönyűi Széchenyi István Általános Iskola

Gyarmat

Gyarmati Kossuth Lajos Általános Iskola

Gyömöre

Háry László Általános Iskola

Győr

Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium

Gyárvárosi Általános Iskola

Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Győri Eötvös József Általános Iskola és Szakközépiskola

Győri Fekete István Általános Iskola

Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola

Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola

Győri Kossuth Lajos Általános Iskola

Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola

Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola

Győri Móricz Zsigmond Általános Iskola

Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola

Győri Radnóti Miklós Általános Iskola

Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium

Győri Tulipános Általános Iskola

Győri Tulipános Általános Iskola Kisbácsai Tagiskolája

Győri Váci Mihály Általános Iskola

Győr-Moson-Sopron Megyei Pedagógiai Szakszolgálat

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Kossuth Zsuzsanna Leánykollégium

Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola

Radó Tibor Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

Révai Miklós Gimnázium és Kollégium Kollégiuma

Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Bartók Béla Ének-zenei Általános Iskolája

Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium

Győrladamér

Győrladamér Községi Általános Iskola

Győrság

Fiáth János Általános Iskola Győrsági Tagiskolája

Győrsövényház

Enesei Általános Iskola Győrsövényházi Tagiskolája

Győrszemere

Kisfaludy Károly Általános Iskola Győrszemerei Tagiskolája

Győrújbarát

Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Győrújfalu

Győrladamér Községi Általános Iskola Győrújfalui Tagiskolája

Győrzámoly

Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola

Halászi

Szent Márton Általános Iskola

Hegyeshalom

Lőrincze Lajos Általános Iskola

Ikrény

Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola Ikrényi Tagiskolája

Jánossomorja

Jánossomorjai Alapfokú Művészeti Iskola

Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola

Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola Klafszky Katalin Tagiskolája

Kajárpéc

Háry László Általános Iskola Kajárpéci Tagiskolája

Kimle

Kimlei Nemzetiségi Általános Iskola

Kisbajcs

Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Koroncó

Koroncói II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Lébény

Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Levél

Levéli Német Nemzetiségi Általános Iskola

Lipót

Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája

Mórichida

Kisfaludy Károly Általános Iskola Mórichidai Tagiskolája

Mosonmagyaróvár

Gulyás Lajos Kollégium

Mosonmagyaróvári Éltes Mátyás Általános Iskola, Óvoda, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium

Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Ujhelyi Imre Általános Iskola

Mosonszentmiklós

Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Mosonszolnok

Mosonszolnoki Általános Iskola

Nagyszentjános

Nagyszentjánosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Nyúl

Pilinszky János Általános Iskola

Öttevény

Öttevényi Általános Iskola

Pér

Péri Öveges József Általános Iskola

Rábacsécsény

Kisfaludy Károly Általános Iskola Rábacsécsényi Tagiskolája

Rábapatona

Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola

Ravazd

Écsi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola IV. Béla Tagintézménye

Sokorópátka

Sokorópátkai Általános Iskola

Táp

Tápi József Attila Általános Iskola

Tápszentmiklós

Tápszentmiklósi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

Tényő

Tényői Ady Endre Általános Iskola

Tét

Kisfaludy Károly Általános Iskola

Töltéstava

Fiáth János Általános Iskola

Vámosszabadi

Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Vámosszabadi Tagiskolája

Veszprémvarsány

Veszprémvarsányi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola