Intézményeink

Aggtelek
Aggteleki Általános Iskola

Alacska
Berentei Általános Iskola Alacska Telephelye

Arló
Arlói Széchenyi István Általános Iskola

Bánhorváti
Kazinczy Gábor Általános Iskola

Berente
Berentei Általános Iskola

Bódvaszilas
Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola

Boldva
Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola

Borsodbóta
Borsodbótai Körzeti Általános Iskola

Borsodnádasd
Borsodnádasdi Móra Ferenc Általános Iskola

Borsodszirák
Borsodsziráki Bartók Béla Általános Iskola

Dédestapolcsány
Lajos Árpád Általános Iskola

Domaháza
Ózdi Árpád Vezér Általános Iskola Domaházi Tagintézménye

Edelény
Borsodi Általános Iskola

Farkaslyuk
Farkaslyuki Általános Iskola

Felsőnyárád
Nyárády András Általános Iskola

Felsőtelekes
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely

Hidvégardó
Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola Hidvégardói Telephelye

Izsófalva
Izsó Miklós Általános Iskola

Járdánháza
Járdánházi IV. Béla Általános Iskola

Kazincbarcika
Kazincbarcikai Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája

Kurityán
Kurityáni Kossuth Lajos Általános Iskola

Lak
Laki Körzeti Általános Iskola

Nyomár
Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola Nyomári Telephelye

Ormosbánya
Hosztják Albert Általános Iskola

Ózd
Bolyky Tamás Általános Iskola
Csépányi Általános Iskola
Kazincbarcikai Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola Erkel Ferenc Tagintézménye
Ózdi Apáczai Csere János Általános Iskola
Ózdi Árpád Vezér Általános Iskola
Ózdi József Attila Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Sajóvárkonyi Általános Iskola
Újváros Téri Általános Iskola
Vasvár Úti Általános Iskola

Perkupa
Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola Perkupai Telephelye

Putnok
Gomba Levente Gimnázium
Péczeli József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Serényi László Általános Iskola

Ragály
Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola

Rakaca
Rakacai Általános Iskola

Rudabánya
Gvadányi József Általános Iskola

Rudolftelep
Kurityáni Kossuth Lajos Általános Iskola Mikoviny Sámuel Tagiskolája

Sajókaza
Sajókazai Balassi Bálint Általános Iskola

Sajószentpéter
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskolája
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolája

Szalonna
Szalonnai Kalász László Általános Iskola

Szendrő
Szendrői Apáczai Csere János Általános Iskola
Ujj Viktor Géza Alapfokú Művészeti Iskola

Szendrőlád
Szendrőládi Általános Iskola

Szin
Szini Általános Iskola

Szuhakálló
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája

Szuhogy
Martinkó András Általános Iskola

Tornanádaska
Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola Tornanádaskai Tagiskolája

Zádorfalva
Aggteleki Általános Iskola Zádorfalvai Telephelye

Zubogy
Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Zubogyi Telephelye

Menü

Navigáció