Intézményeink

Babócsa

Gábor Andor Általános Iskola

Balatonlelle

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Fonyódi Tagintézmény Telephelye

Balatonszemes

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Siófoki Tagintézménye Telephelye

Barcs

Barcsi Széchenyi Ferenc Gimnázium és Kollégium

Barcsi Arany János Általános Iskola

Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

Barcsi Vikár Béla Művészeti Iskola

Barcsi Vikár Béla Művészeti Iskola Telephelye

Barcsi Szivárvány Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés- Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Barcsi Tagintézménye

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Barcsi Tagintézmény Telephelye

Bárdudvarnok

Szennai Fekete László Általános Iskola Telephelye

Beleg

Révkomáromi János Általános Iskola Telephelye

Berzence

Kavulák János Általános Iskola

Bolhó

Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola Telephelye

Csokonyavisonta

Drávamenti Körzeti Általános Iskola

Csököly

Csökölyi Általános Iskola

Csurgó

Csurgói Eötvös József Általános Iskola

Csurgói Eötvös József Általános Iskola II.Rákóczi Ferenc Általános Iskolája

Csurgói Eötvös József Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája Telephelye

Csurgói Kollégium

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Csurgói Tagintézménye

Darány

Drávamenti Körzeti Általános Iskola Darányi Tagiskolája

Barcsi Vikár Béla Művészeti Iskola Telephelye

Gölle

Taszári Körzeti Általános Iskola Telephelye

Görgeteg

Görgetegi Általános Iskola

Háromfa

Nagyatádi Általános Iskola Móricz Zsigmond Tagintézménye

Hetes

Somssich Imre Általános Iskola

Homokszentgyörgy

Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola

Barcsi Vikár Béla Művészeti Iskola Telephelye

Igal

Igali Batthyány Károly Általános Iskola

Iharosberény

Iharosberényi Körzeti Általános Iskola

Inke

Inkei Bethlen István Általános Iskola

Juta

Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jutai Tagiskolája

Kadarkút

Jálics Ernő Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

Jálics Ernő Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Telephelye

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Kaposvári Tagintézmény Telephelye

Kálmáncsa

Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola Telephelye

Kaposfő

Szennai Fekete László Általános Iskola Kaposfői Tagintézménye

Kaposmérő

Kaposmérő Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kaposvár

Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés- Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Cseri Úti Kollégium

Együd Árpád Alapfokú Művészeti Iskola

Együd Árpád Alapfokú Művészeti Iskola Madár utcai Telephelye

Együd Árpád Alapfokú Művészeti Iskola Szondi utcai Telephelye

Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium

Kaposvári Klebelsberg Középiskolai Kollégium

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Berzsenyi Dániel Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Honvéd Utcai Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Pécsi Utcai Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Benedek Elek Tagiskolája

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toldi Lakótelepi Tagiskolája

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Kisfaludy utcai Telephelye

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Fő utcai Telephelye

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Pázmány Péter utcai Telephelye

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Toponári úti Telephelye

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Toldi Lakótelepi Telephelye

Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium

Somogy Megyei Duráczky József Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Kaposvári Tagintézménye

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Kaposvári Tagintézménye Búzavirág utcai Telephelye

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Kaposvári Tagintézmény Somssich Pál utcai Telephelye

Kutas

Révkomáromi János Általános Iskola

Lábod

Kótai Lajos Általános Iskola

Lad

Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola Arany János Tagintézménye

Lakócsa

Drávamenti Körzeti Általános Iskola Lakócsai Tagiskolája

Lengyeltóti

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Fonyódi Tagintézménye

Marcali

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Marcali Tagintézménye

Mernye

Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mernyei Tagiskolája

Mezőcsokonya

Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mezőcsokonyai Tagiskolája

Mike

Jálics Ernő Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Telephelye

Mosdós

Szász Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Telephelye

Nagyatád

Nagyatádi Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Nagyatádi Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagintézménye

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Nagyatádi Tagintézménye

Nagybajom

Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani  Intézmény Nagybajomi Tagintézménye

Nagybajomi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Kollégium

Nagybajomi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Kollégium Kollégiumi Tagintézménye

Nagyberki

Szász Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Osztopán

Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Telephelye

Rinyaszentkirály

Görgetegi Általános Iskola Rinyaszentkirályi Telephelye

Segesd

Segesd-Taranyi IV. Béla Király Általános Iskola

Siófok

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Siófoki Tagintézménye

Somogygeszti

Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mernyei Tagiskolája Telephelye

Somogyjád

Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Somogysárd

Somssich Imre Általános Iskola Telephelye

Somogyszob

Somogyszobi Általános Iskola

Somogyudvarhely

Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája

Szenna

Szennai Fekete László Általános Iskola

Szentbalázs

Szentbalázsi Körzeti Általános Iskola

Szulok

Barcsi Arany János Általános Iskola Telephelye

Tab

Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Tabi Tagintézménye

Tarany

Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Telephelye

Taszár

Taszári Körzeti Általános Iskola

Vízvár

Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola Telephelye

Zákány

Zákányi Zrínyi Miklós Általános Iskola

Menü

Navigáció