Magyarországon első alkalommal ítélték oda az Egészségtudatos Iskola címet azoknak az oktatási intézményeknek, amelyek kiemelt figyelmet fordítanak diákjaik testi és lelki egészségének támogatására. A 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ együttműködésének célja, hogy az Egészségtudatos Iskola cím országos elismeréssé váljon.
A 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ pályázatot írt ki az Egészségtudatos Iskola cím elnyerésére, melyre iskolánk is pályázott.
Büszkeségeink a Pedagógusnap alkalmából!
A 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ pályázatot írt ki az Egészségtudatos Iskola cím elnyerésére.
A gyermekek és fiatalok egészséges életmódra nevelése, valamint testi és lelki jóllétük támogatása kiemelt szerepet kap a Dr. Illyés Sándor EGYMI mindennapi pedagógiai munkájában. E szemlélet jegyében intézményünk pályázatot nyújtott be a 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ által meghirdetett Egészségtudatos Iskola programra.
Egészségtudatos Iskola címet nyert a Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
A Városi pedagógusnapon köszöntötték a gyulai óvónőket, a Gyulai Tankerületben dolgozó tanítókat, tanárokat és pedagógiai asszisztenseket
Pedagógus nap alkalmából Polgármesteri dicséretet vehetett át Czirokné Bischof Ildikó zongora tanárnő
Polgármesteri dicséret és Tankerületi elismerés az Erkel Gimiben
2026. június 1-jén a Gyulai Tankerületi Központ, és Gyula Város Önkormányzata Pedagógusnapi ünnepséget rendezett, melyen iskolánk két pedagógusa is dicséretet kapott