Hírek

2026. június 10. 9:35

Első alkalommal adták át az Egészségtudatos Iskola címet Magyarországon – képekkel

Magyarországon első alkalommal ítélték oda az Egészségtudatos Iskola címet azoknak az oktatási intézményeknek, amelyek kiemelt figyelmet fordítanak diákjaik testi és lelki egészségének támogatására. A 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ együttműködésének célja, hogy az Egészségtudatos Iskola cím országos elismeréssé váljon.

2026. június 10. 9:31

Elismerő oklevelet kapott a Tildy iskola is

A 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ pályázatot írt ki az Egészségtudatos Iskola cím elnyerésére, melyre iskolánk is pályázott.

2026. június 10. 9:19

Egészségtudatos Iskolaként ismerték el a vésztői iskolát is

Büszkeségeink a Pedagógusnap alkalmából!

2026. június 10. 9:11

Egészségtudatos Iskola címet nyert a mezőberényi iskola is

A 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ pályázatot írt ki az Egészségtudatos Iskola cím elnyerésére.

2026. június 10. 9:03

Elismerték egészségnevelő munkáját a békési EGYMI-nek

A gyermekek és fiatalok egészséges életmódra nevelése, valamint testi és lelki jóllétük támogatása kiemelt szerepet kap a Dr. Illyés Sándor EGYMI mindennapi pedagógiai munkájában. E szemlélet jegyében intézményünk pályázatot nyújtott be a 21 Nő az egészségügyért Alapítvány és a Gyulai Tankerületi Központ által meghirdetett Egészségtudatos Iskola programra.

2026. június 10. 8:57

Egészségtudatos Iskola pályázaton díjazták a bucsai általános iskolát is

Egészségtudatos Iskola címet nyert a Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2026. június 4. 15:01

Az Implom három pedagógusa is elismerésben részesült a pedagógus napi ünnepségen

A Városi pedagógusnapon köszöntötték a gyulai óvónőket, a Gyulai Tankerületben dolgozó tanítókat, tanárokat és pedagógiai asszisztenseket

2026. június 4. 14:56

Pedagógus napi díjazás az Erkel AMI-ban

Pedagógus nap alkalmából Polgármesteri dicséretet vehetett át Czirokné Bischof Ildikó zongora tanárnő

2026. június 4. 14:50

Polgármesteri dicséret és Tankerületi elismerés az Erkel Gimiben

Polgármesteri dicséret és Tankerületi elismerés az Erkel Gimiben

2026. június 4. 14:46

A Dürer iskola pedagógusainak munkáját is elismerték a pedagógus napon

2026. június 1-jén a Gyulai Tankerületi Központ, és Gyula Város Önkormányzata Pedagógusnapi ünnepséget rendezett, melyen iskolánk két pedagógusa is dicséretet kapott