Alsóújlak
Kardos László Általános Iskola Alsóújlaki Telephelye

Bajánsenye
Őriszentpéteri Általános Iskola Bajánsenyei Telephelye

Csákánydoroszló
Csaba József Általános Iskola

Csehimindszent
Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola

Egyházasrádóc
Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola

Gencsapáti
Apponyi Albert Általános Iskola

Gersekarát
Gersekaráti Általános Iskola

Győrvár
Győrvári Béri Balogh Ádám Általános Iskola

Ják
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola

Körmend
Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
Körmendi Alapfokú Zene- és Táncművészeti Iskola
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola Somogyi Béla Tagiskolája

Kőszeg
Vas Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Kőszegi Tagintézménye

Magyarlak
Szentgotthárd és Térsége Iskola Magyarlak-Csörötnek Általános Iskolája

Nádasd
Nádasdi Széchenyi István Általános Iskola

Őriszentpéter
Őriszentpéteri Általános Iskola

Pankasz
Őriszentpéteri Általános Iskola Pankaszi Tagintézménye

Püspökmolnári
Prinz Gyula Általános Iskola

Rum
Rumi Rajki István Általános Iskola
Rum-Kastély Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Álalános Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

Sárvár
Vas Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Sárvári Tagintézménye

Sorkifalud
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola

Sorokpolány
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorokpolányi Telephelye

Söpte
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola Söptei Telephelye

Szentgotthárd
Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Szentgotthárd és Térsége Iskola Arany János 1-4. Évfolyamos Általános Iskolája
Szentgotthárd és Térsége Iskola Széchenyi István 5-8. Évfolyamos Általános Iskolája
Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő Alapfokú Művészeti Iskolája
Dr. Vargha Gábor Kollégium

Szentpéterfa
Szentpéterfai Horvát-Magyar Kétnyelvű Nemzetiségi Általános Iskola

Szombathely
Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola
Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola
Dési Huber István Általános Iskola
Gothard Jenő Általános Iskola
Németh Pál Kollégium
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Szombathelyi Neumann János Általános Iskola
Oladi Általános Iskola
Paragvári Utcai Általános Iskola
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Aranyhíd Egységes Gyógypedagógiai, 
Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Fejlesztő Nevelést-Oktatást végző Iskola
Aranyhíd EGYMI Micimackó Óvodája
Nyitra Utcai Általános Iskola

Torony
Toronyi Gazdag Gyula Általános Iskola

Vassurány
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola Vassurányi Telephelye

Vasvár
Kardos László Általános Iskola
Vasvári Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Vasszécseny
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola

Vát
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola Váti Telephelye

Vép
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola