Abaújszántó

Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Bodroghalom

Molnár Mózes Általános Iskola

Bodrogolaszi

Zempléni Általános Iskola

Boldogkőváralja

Boldogkőváraljai Általános Iskola

Cigánd

Kántor Mihály Általános Iskola

Füzér

Hegyközi Általános Iskola Füzéri Perényi Péter Tagintézménye

Füzérkomlós

Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Telephelye

Gönc

Károlyi Gáspár Általános Iskola

Györgytarló

Vajdácskai Általános Iskola Lorántffy Zsuzsanna Tagintézménye

Hercegkút

Gyöngyszem Német Nemzetiségi Általános Iskola

Hidasnémeti

Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Hollóháza

Hegyközi Általános Iskola Hollóházi Istványi Ferenc Tagintézménye

Karcsa

Karcsai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Karos

Molnár Mózes Általános Iskola Karosi Tagintézménye

Kenézlő

Kenézlői Általános Iskola

Kovácsvágás

Hegyközi Általános Iskola Kovácsvágási II. Rákóczi Ferenc Tagintézménye

Makkoshotyka

Zempléni Általános Iskola Makkoshotykai Tagintézménye

Mikóháza

Kazinczy Ferenc Általános Iskola Mikóházi Lőrincze Lajos Tagintézménye

Nagyrozvágy

Nagyrozvágyi Általános Iskola

Olaszliszka

Olaszliszkai Hegyalja Általános Iskola

Pácin

Pácini Általános Iskola

Pálháza

Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Révleányvár

Kántor Mihály Általános Iskola Révleányvári Tagintézménye

Ricse

Ricsei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Sárospatak

Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és  Kollégium

Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Sátoraljaújhely

Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű, Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kazinczy Ferenc Általános Iskola Esze Tamás Tagintézménye

Kazinczy Ferenc Általános Iskola Jókai Mór Tagintézménye

Tállya

Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfolú Művészeti Iskola

Telkibánya

Károlyi Gáspár Általános Iskola Telkibányai Telephelye

Tiszacsermely

Tiszacsermelyi Általános Iskola

Tiszakarád

Sánta Erzsébet Általános Iskola

Tolcsva

Tolcsvai Általános Iskola

Vajdácska

Vajdácskai Általános Iskola

Vámosújfalu

Vámosújfalui Általános Iskola

Vilmány

Vilmányi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Viss

Kenézlői Általános Iskola Vissi Telephelye

Vizsoly

Vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola

Zemplénagárd

Kántor Mihály Általános Iskola Zemplénagárdi Tagintézménye