Intézményeink

Alsónemesapáti

Csertán Sándor Általános Iskola

Bagod

Bagodi Fekete István Általános Iskola

Bak

Göcsej Kapuja Bak Általános Iskola

Batyk

Türjei Szent László Általános Iskola Batyki Tagintézménye

Becsvölgye

Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola Becsvölgyei Telephelyiskolája

Bocfölde

Bocföldei Körzeti Általános Iskola

Csesztreg

Kerkai Jenő Általános Iskola

Csonkahegyhát

Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola

Egervár

Egervári László Általános Iskola

Gellénháza

Dr. Papp Simon Általános Iskola

Gutorfölde

Tófeji "Kincskereső" Általános Iskola Gutorföldi Tagintézménye

Lenti

Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium

Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Móricz Zsigmond Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Intézmény

Lovászi

Buda Ernő Körzeti Általános Iskola

Nagykapornak

Nagykapornaki Általános Iskola

Nemesapáti

Csertán Sándor Általános Iskola Nemesapáti Tagiskolája (1-4. osztályos)

Nova

Pákai Öveges József Általános Iskola Novai Tagintézménye

Pacsa

Pacsai Általános Iskola

Páka

Pákai Öveges József Általános Iskola

Pakod

Pókaszepetki Festetics Kristóf Általános Iskola Pakodi Tagiskolája

Pókaszepetk

Pókaszepetki Festetics Kristóf Általános Iskola

Rédics

Rédicsi Móra Ferenc Általános Iskola

Salomvár

Bagodi Fekete István Általános Iskola Salomvári Tagintézménye

Söjtör

Söjtöri Deák Ferenc Általános Iskola

Sümegcsehi

Fazekas József Általános Iskola

Szentpéterúr

Szentpéterúri Általános Iskola

Teskánd

Teskándi Csukás István Általános Iskola

Tófej

Tófeji "Kincskereső" Általános Iskola

Türje

Türjei Szent László Általános Iskola

Zalabér

Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Zalaegerszeg

Béke Ligeti Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola

Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola Liszt Ferenc Tagiskolája

Izsák Imre Általános Iskola

Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola

Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola

Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája

Zala Megyei Pedagógiai Szakszolgálat

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium

Zalaegerszegi Nyitott Ház Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola

Zalaegerszegi Városi Középiskolai Kollégium

Zalaegerszegi Városi Középiskolai Kollégium Kaffka Margit Tagkollégiuma

Zalaegerszegi Városi Középiskolai Kollégium Kovács Károly Tagkollégiuma

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalalövő

Zalalövői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Zalaszentgrót

Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Deák Általános Iskola és Gimnázium Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája

Deák Ferenc Iskola és Gimnázium Tánc-Játék Alapfokú Művészeti Iskolája

Koncz Dezső Általános Iskola, Kollégium, Különleges Gyermekotthon, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Zalaszentiván

Egervári László Általános Iskola Zalaszentiváni Tagintézménye

Menü

Navigáció